June 2, 2018

6/2/18 Results

Factory Stocks A-Feature

1. Jamey Geer 7g
2. Brett - B A Jensen 123
Forney, Tx.
3. Tommy McKinley 71M
Kaufman, Tx.
4. Dylan Ramey 7m
Fort Worth, Tx.
5. James Sisco 77
Quinlan, Tx.
6. Mike Meeks, Jr 37
Seagoville, Tx.
7. Mark Ross 8R
Wylie, Tx.
8. Joseph Miramontez 00
Forney, Tx.
9. Rick Murray 8
Rowlett, Tx.
10. Chase Raymond 1
Scurry, Tx.
11. Kyle Kent 47
Kaufman, Tx.
12. Dean Cleghorn 91
The Colony, Tx.
13. Jeff Jones 6m
Crandall, Tx.
14. Jerry Cleghorn 3
Irving, Tx.
DNS Eddie Smith 2
Terrell, Tx.
DNS T. J. Sonntag 173
Dallas, Tx.

Factory Stocks Heat 1

1. Chase Raymond 1
Scurry, Tx.
2. Joseph Miramontez 00
Forney, Tx.
3. Mike Meeks, Jr 37
Seagoville, Tx.
4. James Sisco 77
Quinlan, Tx.
5. Mark Ross 8R
Wylie, Tx.
6. Kyle Kent 47
Kaufman, Tx.
7. Eddie Smith 2
Terrell, Tx.
8. Jeff Jones 6m
Crandall, Tx.

Factory Stocks Heat 2

1. Jamey Geer 7g
2. Tommy McKinley 71M
Kaufman, Tx.
3. Dylan Ramey 7m
Fort Worth, Tx.
4. Brett - B A Jensen 123
Forney, Tx.
5. Dean Cleghorn 91
The Colony, Tx.
6. Rick Murray 8
Rowlett, Tx.
7. Jerry Cleghorn 3
Irving, Tx.
8. T. J. Sonntag 173
Dallas, Tx.

IMCA RaceSaver Sprints A-Feature

1. Kevin Ramey 7m
Fort Worth, Tx.
2. Martin Edwards 45
Forney, Tx.
3. Austin Mundie 4b
Carrollton, Tx.
4. Tucker Doughty 2X
Heath, Tx.
5. Logan Payne 2
Forney, Tx.
6. Chip Graham 5
Lewisville, Tx.
7. Robert Vetter V8
Wolfe City, Tx.
8. Larry Long 1M
Crandall, Tx.
9. Rod Craddock 7
10. Joseph Kasper 24
Rowlett, Tx.
11. J D Fry 52
Arlington, Tx.
12. Bobby Middleton 07
13. Steve McMackin 41M
Greenville, Tx.
14. Shane Thompson 5$
Garland, Tx.
15. Casey Burkham 45B
Combine, Tx.
16. Matthew Holt 16p
Dallas, Tx.
17. Ryan Payne 24r
Palmer, Tx.
18. Mark Klis, Jr 09
Waxahachie, Tx.
DNS Russell Shoulders 21S
Forney, Tx.
DNS Chad Wilson 20
North Richland Hills, Tx.

IMCA RaceSaver Sprints Heat 1

1. Larry Long 1M
Crandall, Tx.
2. Joseph Kasper 24
Rowlett, Tx.
3. Tucker Doughty 2X
Heath, Tx.
4. Austin Mundie 4b
Carrollton, Tx.
5. Ryan Payne 24r
Palmer, Tx.
6. Matthew Holt 16p
Dallas, Tx.
7. Bobby Middleton 07

IMCA RaceSaver Sprints Heat 2

1. Martin Edwards 45
Forney, Tx.
2. Chip Graham 5
Lewisville, Tx.
3. Robert Vetter V8
Wolfe City, Tx.
4. Casey Burkham 45B
Combine, Tx.
5. Steve McMackin 41M
Greenville, Tx.
6. Rod Craddock 7
DNS Chad Wilson 20
North Richland Hills, Tx.

IMCA RaceSaver Sprints Heat 3

1. Kevin Ramey 7m
Fort Worth, Tx.
2. Logan Payne 2
Forney, Tx.
3. J D Fry 52
Arlington, Tx.
4. Shane Thompson 5$
Garland, Tx.
5. Mark Klis, Jr 09
Waxahachie, Tx.
6. Russell Shoulders 21S
Forney, Tx.

USA Limited Mods A-Feature

1. Michael Daniels 711
Caddo Mills, Tx.
2. Matt Goswick 121
Greenville, Tx.
3. Steven Nabors 23
Heath, Tx.
4. Kevin Rowland 4R
Forney, Tx.
5. Wally Beaty 4
Forney, Tx.
6. Kevin Hazelip 74
Malakoff, Tx.
7. Chris Tarrant 72
Rockwall, Tx.
8. Bryan Bolden B1
Quinlan, Tx.
9. Josh Graham 15
Argyle, Tx.
10. Jeff McGibboney 19
Dallas, Tx.
11. Scott Prather 22
Combine, Tx.
12. Tandy Boroughs 6
Mesquite, Tx.
13. Kenneth Reid 36
Mesquite, Tx.
14. Jerry Cowart 3
Plano, Tx.
15. James Sisco 77
Quinlan, Tx.
16. Steven Muro 48
DNS Matt Reid 12
Sunnyvale, Tx.

USA Limited Mods Heat 1

1. Kevin Rowland 4R
Forney, Tx.
2. Kevin Hazelip 74
Malakoff, Tx.
3. Matt Goswick 121
Greenville, Tx.
4. Josh Graham 15
Argyle, Tx.
5. Kenneth Reid 36
Mesquite, Tx.
6. Steven Muro 48

USA Limited Mods Heat 2

1. Wally Beaty 4
Forney, Tx.
2. Tandy Boroughs 6
Mesquite, Tx.
3. Michael Daniels 711
Caddo Mills, Tx.
4. Scott Prather 22
Combine, Tx.
5. Jeff McGibboney 19
Dallas, Tx.
6. Jerry Cowart 3
Plano, Tx.

USA Limited Mods Heat 3

1. Steven Nabors 23
Heath, Tx.
2. Bryan Bolden B1
Quinlan, Tx.
3. Chris Tarrant 72
Rockwall, Tx.
DNS Matt Reid 12
Sunnyvale, Tx.
DNS James Sisco 77
Quinlan, Tx.

USRA Modifieds A-Feature

1. Wendall Bolden 28B
Greenville, Tx.
2. Clyde Dunn, Jr. 88XXX
Sunnyvale, Tx.
3. Michael Daniels 711
Caddo Mills, Tx.
4. Johnny Philpot, Jr 12
Rockwall, Tx.
5. Steven Nabors 23
Heath, Tx.
6. John Deborde 774
Kaufman, Tx.
7. Clint Jones 57
Scurry, Tx.
8. Mark Johannesen 1*
Mabank, Tx.
9. Kyle Cave 15
Lavon, Tx.

USRA Modifieds Heat 1

1. Clyde Dunn, Jr. 88XXX
Sunnyvale, Tx.
2. Wendall Bolden 28B
Greenville, Tx.
3. Michael Daniels 711
Caddo Mills, Tx.
4. Clint Jones 57
Scurry, Tx.
5. John Deborde 774
Kaufman, Tx.

USRA Modifieds Heat 2

1. Steven Nabors 23
Heath, Tx.
2. Johnny Philpot, Jr 12
Rockwall, Tx.
3. Kyle Cave 15
Lavon, Tx.
4. Mark Johannesen 1*
Mabank, Tx.